SklepLampy WewnętrzneŚcienneLampa ścienna DROP_3 - Next kinkiet biały
Lampy_Wewnetrzne_DROP_3_Next

Lampa ścienna DROP_3 - Next kinkiet biały

Model CAD pobierz

1 566,00 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_DROP_3_Next

Lampa Drop_3 kinkiet ścienna wykonana została z tworzywa (PE) w kolorze białym i nawiązuje do zsuwającej się kropli. Źródła światła: żarówka E27 max. 70W, 220-240V. Możliwość stosowania żarówek Led. Klasa energetyczna A++ do E. Może być stosowana jako lampa do salonu, do jadalni, do kuchni, przedpokoju i łazienki.

Uwagi: Cena nie zawiera źródła światła.

Seria Liquid_Light prezentuje światło w postaci płynnej. Różne kształty Liquid_Light oferują ciepłe i rozproszone światło dla każdej przestrzeni. Podświetlone krople wyglądają jakby unosiły się w powietrzu, spływały po ścianach, opadały jak kropelki deszczu lub wylewały się z sufitu niczym lepki płyn. Wielokrotnie nagradzana seria lamp uwydatni każdy rodzaj architektury. Seria zawiera różne wielkości i ilości lamp wiszących lub stojących. W wersji pojedynczej jako plafon czy kinkiet albo jako lampa podłogowa, stołowa czy zewnętrzna lub w wielu zwieszeniach tworząc żyrandol lub formę baldachimu.

Materiał

PE (polietylen)

Kolor

Biały

Źródło światła

E27, max. 70 W, 220-240V

Waga

4 kg

Projekt

HOPF & WORTMANN

Klasa szczelności

IP20

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)