SklepLampy WewnętrzneWisząceLampa wisząca ALIEN_XL silver - Next duża lampa biała
Lampy_Wewnetrzne_ALIEN_XL_silver_Next

Lampa wisząca ALIEN_XL silver - Next duża lampa biała

Model CAD pobierz

2 253,00 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_ALIEN_XL_silver_Next

Inwazja z innego świata. Wygląda jakby dziwna istota zsuwała się po line. Delikatna i prawie nic nie ważąca, promieniująca ciepłym i wdzięcznym światłem. Obcy.Formacja Obcego oświetli Twój pokój.

Lampa Alien_XL wisząca wykonana została z tworzywa (PE). Klosz jest w kolorze białym. Do wyboru są przewody tekstylne w kolorze czerwonym i srebrnym. Dolna pokrywa jest również zamienna. Może być w kolorze czerwonym lub białym. Źródła światła: żarówka gwint E27 max. 150W, 220-240V. Klasa energetyczna A++ do E, możliwość zastosowania żarówek LED. Bardzo ciekawa propozycja do różnych aranżacji salonów, pokojów dziennych, holi.

Seria Alien dostępna jest w dwóch różnych rozmiarach i w czterech wariantach: wisząca, stołowa i podłogowa. Wersja czwarta "easy outdoor" jest lampą stosowaną na zewnątrz.

Uwagi: Cena nie zawiera źródła światła.

Zamawiając produkt prosimy o podanie koloru przewodu (czerwony albo srebrny).

Materiał

PE (polietylen)

Kabel

Czerwony lub Srebrny

Żarówka

E27, max. 150W, 220-240V

Waga

7,3 kg

Klosz

biały

Projekt

Constantin Wortmann

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)