SklepLampy ZewnętrzneStojąceLampa stojąca ALIEN_M easy outdoor - Next zewnętrzna biała lampa do ogrodu
Lampy_Zewnetrzne_ALIEN_M_easy_outdoor_Next

Lampa stojąca ALIEN_M easy outdoor - Next zewnętrzna biała lampa do ogrodu

Model CAD pobierz

2 124,00 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Zewnetrzne_ALIEN_M_easy_outdoor_Next

Inwazja z innego świata. Wygląda jakby dziwna istota zsuwała się po line. Delikatna i prawie nic nie ważąca, promieniująca ciepłym i wdzięcznym światłem. Obcy. Formacja Obcego oświetli Twój pokój.

Lampa Alien_M easy zewnętrzna wykonana została z tworzywa (PE). Klosz jest w kolorze białym. Źródła światła: żarówka gwint E27 max. 60W, 220-240V. Klasa szczelności IP33. Klasa energetyczna A++ do E, możliwość zastosowania żarówek LED. Fajna propozycja oświetlenia tarasu lub balkonu.

Seria Alien dostępna jest w dwóch różnych rozmiarach i w czterech wariantach: wisząca, stołowa i podłogowa. Wersja czwarta "easy outdoor" jest lampą stosowaną na zewnątrz.

Uwagi: Cena nie zawiera źródła światła.

Materiał

PE (polietylen)

Klosz

biały

Żarówka

E27, max. 60W, 220-240V

Waga

4,76 kg

Projekt

Constantin Wortmann

Klasa szczelności

IP33

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)