SklepLampy ZewnętrzneStojąceLampa stojąca ALIEN_XL easy outdoor - Next zewnętrzna duża lampa na taras
Lampy_Zewnetrzne_ALIEN_XL_easy_outdoor_Next

Lampa stojąca ALIEN_XL easy outdoor - Next zewnętrzna duża lampa na taras

Model CAD pobierz

3 411,00 zł

3 240,45 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Zewnetrzne_ALIEN_XL_easy_outdoor_Next

Inwazja z innego świata. Wygląda jakby dziwna istota zsuwała się po line. Delikatna i prawie nic nie ważąca, promieniująca ciepłym i wdzięcznym światłem. Obcy. Formacja Obcego oświetli Twój pokój.

Lampa Alien_XL easy zewnętrzna wykonana została z tworzywa (PE). Klosz jest w kolorze białym. Źródła światła: żarówka E27 max. 150W, 220-240V. Klasa szczelności - IP33. Klasa energetyczna A++ do E, możliwość zastosowania żarówek LED. Świetna do aranżacji ogrodowych, do stosowania na tarasach i balkonach.

Seria Alien dostępna jest w dwóch różnych rozmiarach i w czterech wariantach: wisząca, stołowa i podłogowa. Wersja czwarta "easy outdoor" jest lampą stosowaną na zewnątrz.

Uwagi: Cena nie zawiera źródła światła.

Materiał

PE (polietylen)

Klosz

biały

Żarówka

E27, max. 150W

Waga

14,8 kg

Projekt

Constantin Wortmann

Klasa szczelności

IP33

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)