SklepLampy WewnętrzneWisząceLampa wisząca Alamak - Cleoni oprawa nowoczesna
Lampy_Wewnetrzne_Alamak_Cleoni

Lampa wisząca Alamak - Cleoni oprawa nowoczesna

564,84 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_Alamak_Cleoni

Lampa wisząca Alamak to kolejna bardzo ciekawa propozycja oprawy produkowanej przez polską firmę Cleoni. Oprawa wykonana jest w ten sposób, że zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna strona lampy jest malowana przez producenta zgodnie z paletą kolorów do wyboru: kolor 1 - stal (paleta poniżej), albo kolor 18 - lakier metalizowany (paleta poniżej - kolor miedzi, złota i srebra). Źródła światła: żarówka GU10,ES111,230V, 50Hz.

Uwagi: Cena lampy nie zawiera źródła światła. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie Państwa wyboru koloru zewnętrznego i wewnętrznego lampy. W przypadku pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Wzornik kolorów na stronie producenta - KLIKNIJ TU

(po przekierowaniu kliknij WZORNIK KOLORÓW)

Źródło światła

GU10, ES111, 230V, 50Hz

Klasa energetyczna

A++, A+, A

Klasa szczelności

IP20

Materiał wykonania

Oprawa wykonana ze stali

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)