SklepLampy WewnętrzneWisząceLampa wisząca Anmore A1 - Cleoni oprawa stalowa industrialna
Lampy_Wewnetrzne_Anmore_A1_Cleoni

Lampa wisząca Anmore A1 - Cleoni oprawa stalowa industrialna

319,97 zł

271,97 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_Anmore_A1_Cleoni

Lampa wisząca Anmore A1 polskiej firmy Cleoni jest wykonana w stylu industrialnym. Minimalizm, który przejawia się w elementach drucianych tworzących abażur, czy wyeksponowanie szkieletu lampy, tworzy swoistą ekskluzywną oprawę z kategorii opraw loftowych. Ciekawie będzie prezentować się w mieszkaniach o dużej, wysokiej i otwartej przestrzeni. Źródła światła: 1 x żarówka gwint E27 max. 60W, 230V, 50Hz.

Uwagi: Cena lampy nie zawiera źródła światła. Kolor oprawy i przewodu do ustalenia podczas składania zamówienia, zgodnie z przedstawioną paletą kolorów. Oprawa występuje także w wersji surowa stal. W przypadku wyboru koloru: miedź (nr 602) lub mosiądz (nr 603) lub chrom (601) cena ulegnie zmianie. W przypadku takiego wyboru koloru lampy prosimy o złożenie zapytania.

Wzornik kolorów na stronie producenta - KLIKNIJ TU

(po przekierowaniu klinij WZORNIK KOLORÓW)

Źródło światła

E27, 1x max 60W, 230V, 50Hz

Materiał wykonania

Oprawa wykonana ze stali

Klasa energetyczna

A++, A+, A, B, C, D, E

Klasa szczelności

IP20

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)