SklepLampy WewnętrzneWisząceLampa wisząca Pen - Cleoni industrialna oprawa metalowa
Lampy_Wewnetrzne_Pen_Cleoni

Lampa wisząca Pen - Cleoni industrialna oprawa metalowa

248,74 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_Pen_Cleoni

Nowość firmy Cleoni

Lampa wisząca Pen to kolejna propozycja polskiej firmy Cleoni opraw wykonananych w stylu industrialnym. Minimalizm, który przejawia się w elementach drucianych tworzących abażur, czy wyeksponowanie szkieletu lampy, tworzy swoistą ekskluzywną oprawę z kategorii opraw loftowych. Ciekawie będzie prezentować się w mieszkaniach o wystroju surowym, podkreślając charakter wnętrza. Lampa stworzona do oświetlania barów kuchennych, stołów w jadalniach i stolików w salonach dziennych oraz przedpokoi. Źródła światła: 1 x żarówka gwint E27 max. 60W, 230V, 50Hz.

Uwagi: Cena lampy nie zawiera źródła światła. Kolor oprawy i przewodu do ustalenia podczas składania zamówienia, zgodnie z przedstawioną paletą kolorów.

Wzornik kolorów na stronie producenta - KLIKNIJ TU

(po przekierowaniu kliknij WZORNIK KOLORÓW)

Źródło światła

E27, 1x max 60W, 230V, 50Hz

Klasa energetyczna

A++, A+, A, B, C, D, E

Materiał wykonania

Oprawa wykonana ze stali

Klasa szczelności

IP20

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)