SklepLampy WewnętrzneWisząceLampa wisząca NEVADA 70 LED - Seltia dekoracyjna ledowa
NEVADA_70_LED

Lampa wisząca NEVADA 70 LED - Seltia dekoracyjna ledowa

Model CAD pobierz

1 123,00 zł

Dostępność: 14-21 dni
NEVADA_70_LED

NEVADA to linia dekoracyjnych lampy wiszących w formie prostych rur o kilku zróżnicowanych długościach od 70cm do 200 cm, oraz lampa stojąca na podstawie betonowej. Może ona stanowić uzupełnienie lamp wiszących tworząc nowoczesny, jednorodny styl oświetlanego pomieszczenia. Lampy wiszące mogą służyć również do oświetlenia miejsca pracy.

Zamocowanie lampy na czterech linkach, o niezależnie regulowanych długościach, pozwala na umiejscowienie jej praktycznie w każdym miejscu na suficie i w dowolny sposób w przestrzeni pomieszczenia. Zestawienie kilku lamp o różnych długościach, zawieszonych na różnych wysokościach i pod różnymi kątami tworzy efektowną konfigurację świetlną.

Wykonane z barwionego na biało tworzywa rury są zakończone aluminiowymi nakładkami w trzech kolorach: białym czarnym i szarym.
Lampy są punktowo mocowane na linkach bezpośrednio do sufitu.

Przewód zasilający jest transparentny, a mocowana do sufitu osłona zasilacza – w kolorze białym.
Możliwe jest również wykonanie lampy w wersji bez osłony zasilacza, np. gdy jest on umieszczany w miejscu niewidocznym – poza lampą.

W lampach zastosowano bardzo trwałe i energooszczędne źródła LED. Dobrano produkty wysokiej jakości, emitujące przyjemne światło o ciepłej barwie (2700K – 3000K).

W zależności od modelu, moc lampy wiszącej wynosi od 21W (równoważnik ok. 90W światła żarowego) do 60W (równoważnik ok. 240W).

Lampa stojąca składa się z pięciu elementów świetlnych o różnych długościach. Pracują one w trzech niezależnie włączanych obwodach. Moc lampy wynosi 100W (równoważnik ok. 380W światła żarowego).

Lampy są zasilane napięciem sieciowym 230V i nie współpracują ze ściemniaczami.

Długość

720mm

Moc

21W

Barwa światła

2700K – 3000K

Współpraca ze ściemniaczami

NIE

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)