SklepLampy WewnętrzneWisząceLampa wisząca NEVADA 190 LED - Seltia zwieszana ledowa oprawa dekoracyjna
NEVADA_190_LED_wiszaca_zwieszana_Seltia

Lampa wisząca NEVADA 190 LED - Seltia zwieszana ledowa oprawa dekoracyjna

2 214,00 zł

1 992,60 zł

Dostępność: 14-21 dni
NEVADA_190_LED_wiszaca_zwieszana_Seltia

NEVADA to linia dekoracyjnych lampy wiszących w formie prostych rur o kilku zróżnicowanych długościach od 70cm do 200 cm. Zestawienie kilku lamp o różnych długościach, zawieszonych na różnych wysokościach i pod różnymi kątami tworzy efektowną konfigurację świetlną. Lampy wiszące mogą również służyć do oświetlenia miejsca pracy.

NEVADA 190 to największa spośród pięciu lamp tej serii. Nieskomplikowany kształt rury z tworzywa sztucznego sprawia, że lampa ta może znaleźć się w każdym wnętrzu i zawsze będzie się tam korzystnie prezentowała. Lampa jest zawieszona na 4 linkach, a regulując ich długość, można w prosty sposób uzyskiwać dowolne kąty zawieszenie – od położenia poziomego aż do znacznego skośnego ustawienia. Szczególnie efektownie prezentują się rozbudowane kompozycje złożone z wielu lamp NEVADA o różnych długościach. Oprawa posiada zintegrowane z lampą źródło światła LED o mocy 57W. Lampa generuje jednorodny strumień świetlny na całej długości i we wszystkich kierunkach (360 st.) bez widocznych świecących punktów. Zamocowanie lampy na czterech linkach, o niezależnie regulowanych długościach, pozwala na umiejscowienie jej praktycznie w każdym miejscu na suficie i w dowolny sposób w przestrzeni pomieszczenia. Wykonane z barwionego na biało tworzywa rury są zakończone aluminiowymi nakładkami w kolorze białym. Lampy są punktowo mocowane na linkach bezpośrednio do sufitu. Przewód zasilający jest transparentny, a mocowana do sufitu osłona zasilacza – w kolorze białym. Możliwe jest również wykonanie lampy w wersji bez osłony zasilacza, np. gdy jest on umieszczany w miejscu niewidocznym – poza lampą.

Parametry techniczne:

  • lampa wisząca (dowolny kąt zawieszenia)
  • rura z tworzywa sztucznego o średnicy 5 cm ze zintegrowanym źródłem LED (zasilanie jednostronne)
  • długość lampy: 193 cm, długość zawiesi: 150 cm (z możliwością skracania, co umożliwia montaż lampy pod dowolnym kątem)
  • przewód zasilający o długości 200 cm, transparentny
  • źródło światła: zintegrowane, LED 24V ciepła barwa 3000±150K, taśma nFlex oparta na diodach CREE (USA), emisja dookólna (360 st.), trwałość: 50000h
  • moc lampy: 57 W (odpowiednik 220 W klasycznego światła żarowego)
  • zasilanie sieciowe 230V (zasilacz 230V/24V w zestawie)
  • możliwość ściemniania: nie
  • Klasa szczelności - IP20

Uwagi: Oprawa zawiera źródło światła w komplecie.

Źródło światła

LED

Moc

57W

Barwa światła

3000K

Współpraca ze ściemniaczami

NIE

IP

20

Klasa energetyczna

A++, A+, A

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)