SklepLampy WewnętrzneWisząceLampawisząca NEVADA 130 LED - Seltia zwieszana ledowa oprawa dekoracyjna
NEVADA_130_LED_wiszaca_zwieszana_Seltia

Lampawisząca NEVADA 130 LED - Seltia zwieszana ledowa oprawa dekoracyjna

1 672,80 zł

1 505,52 zł

Dostępność: 14-21 dni
Oblicz e-raty

¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „10x0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.10.2019 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1300 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1300 zł; całkowita kwota do zapłaty 1300 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 130 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 24.10.2019 r. do dnia 31.12.2019 r.

NEVADA_130_LED_wiszaca_zwieszana_Seltia

NEVADA to linia dekoracyjnych lampy wiszących w formie prostych rur o kilku zróżnicowanych długościach od 70cm do 200 cm. Może ona stanowić uzupełnienie lamp wiszących tworząc nowoczesny, jednorodny styl oświetlanego pomieszczenia. Lampy wiszące mogą służyć również do oświetlenia miejsca pracy.

NEVADA 130 to kolejny model oferowanej linii lamp. Jest to rura z tworzywa sztucznego o średnicy 5 cm. Zakres stosowania tych lamp w pomieszczeniach jest bardzo szeroki, a prosta forma sprawia, że pasują do każdego wnętrza. Możliwość zawieszenia lampy zarówno w położeniu poziomym jak i pod różnymi skosami, czyni ją bardzo uniwersalną. Lampy te doskonale nadają się do tworzenia rozbudowanych kompozycji z modeli o różnych długościach.

Wbudowane w lampę źródło LED emituje przyjemne światło, dobrze oddające barwy (CRI>80). Niewielkie zużycie energii oraz emisja światła 360 st. (dookólna) to kolejne zalety tej lampy. Strumień świetlny jest jednorodny, bez widocznych świecących punktów. Źródła LED charakteryzuje też duża trwałość i niezawodność pracy.

Zamocowanie lampy na czterech linkach, o niezależnie regulowanych długościach, pozwala na umiejscowienie jej praktycznie w każdym miejscu na suficie i w dowolny sposób w przestrzeni pomieszczenia. Zestawienie kilku lamp o różnych długościach, zawieszonych na różnych wysokościach i pod różnymi kątami tworzy efektowną konfigurację świetlną.

Wykonane z barwionego na biało tworzywa rury są zakończone aluminiowymi nakładkami w kolorze białym. Lampy są punktowo mocowane na linkach bezpośrednio do sufitu. Przewód zasilający jest transparentny, a mocowana do sufitu osłona zasilacza – w kolorze białym. Możliwe jest również wykonanie lampy w wersji bez osłony zasilacza, np. gdy jest on umieszczany w miejscu niewidocznym – poza lampą.
Parametry techniczne:
  • lampa wisząca (dowolny kąt zawieszenia)
  • rura z tworzywa sztucznego o średnicy 5 cm ze zintegrowanym źródłem LED (zasilanie jednostronne)
  • długość lampy: 133 cm, długość zawiesi: 150 cm (z możliwością skracania, co umożliwia montaż lampy pod dowolnym kątem)
  • przewód zasilający o długości 200 cm, transparentny
  • źródło światła: zintegrowane, LED ciepła barwa 3000±150K, taśma nFlex oparta na diodach CREE (USA), emisja dookólna (360 st.), trwałość: 50000h
  • moc lampy: 39 W (odpowiednik 150 W klasycznego światła żarowego)
  • zasilanie sieciowe 230V (zasilacz 230V/24V w zestawie)
  • możliwość ściemniania: nie
  • Klasa szczelności - IP20.

Uwagi: Oprawa zawiera źródło światła w komplecie.

Źródło światła

LED

Moc

39W

Barwa światła

3000K

Współpraca ze ściemniaczami

NIE

IP

20

Klasa energetyczna

A++, A+, A

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)