SklepLampy WewnętrzneReflektoryReflektor / lampa sufitowa GEIT MINI NT - Labra oprawa okrągła
Lampy_Wewnetrzne_GEIT_Mini_NT_Labra

Reflektor / lampa sufitowa GEIT MINI NT - Labra oprawa okrągła

359,16 zł

305,29 zł

Dostępność: 7-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_GEIT_Mini_NT_Labra

GEIT MINI to seria reflektorów (małych opraw) do montażu natynkowego, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach prywatnych, małych biurach i hotelowych lobby. Źródło światła: 1 x żarówka max. 50W, gwint GU10, QPAR16. Klasa szczelności IP20. W oprawie można zastosować zwykłe żarówki halogenowe na trzonek GU10 lub zamienniki LED. Ciekawa oprawa do montażu na suficie w kuchniach m.in. do podświetlenia blatów, korytarzach, garderobach czy holach. Świetna w biurach, salonach kosmetycznych czy fryzjerskich.

Uwagi: Cena nie zawiera źródła światła. Oprawa dostępna jest w kolorach: biały, czarny, aluminiowy, mix. W trakcie składania zamówienia (w uwagach) prosimy o podanie wybranego koloru oprawy. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji.

Zasilanie

230V 50/60Hz

Źródło

1x QPAR16

Moc max. (W)

1x max.50W

Oprawka

1 x GU10

Transformator

Nie wymaga

Obudowa

aluminium

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)