SklepLampy WewnętrzneWisząceLampa wisząca WAVE MAX LED On-Off- Labra oprawa ledowa zwieszana
Lampy_Wewnetrzne_WAVE_MAX_LED_ZW_OnOff_Labra

Lampa wisząca WAVE MAX LED On-Off- Labra oprawa ledowa zwieszana

1 860,99 zł

Dostępność: 7-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_WAVE_MAX_LED_ZW_OnOff_Labra

WAVE to niebanalny obiekt oświetleniowy, asymetryczny korpus zbudowany z dwóch zagiętych warstw metalu, wyposażony w nowoczesne źródło LED. Przemyślany kształt korpusu zagięty w specyficzny sposób sprawia, że tej oprawy nie da się przegapić. Zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w recepcjach hotelowych, apartamentach prywatnych czy reprezentacyjnych przestrzeniach biurowych. Źródło światła: 1 x LED Linear 25W (1900lm), 3000K. Klasa szczelności IP20. Długość oprawy: 130 cm.

Uwagi: Cena zawiera źródło światła - LED (w komplecie z oprawą). Wszystkie zintegrowane źródła światła LED charakteryzują się żywotnością na poziomie 50 000 godzin pracy. Producent udziela 60 miesięcy (5 lat) gwarancji na oprawy z wbudowanym stałym źródłem Led. Barwa LED - 3000K. Możliwe jest zamówienie oprawy z barwą 4000K ( w takim przypadku prosimy o wpisanie w uwagach do zamówienia).

Kolor obudowy do wyboru:

  1. biała
  2. czarna z zewnątrz / biała wewnątrz
  3. czarna z zewnątrz / pomarańczowa wewnątrz
  4. mix
  5. czarna

W trakcie składania zamówienia (w uwagach) prosimy o wpisanie wybranej opcji kolorystycznej.

Zasilanie

230V 50/60Hz

Źródło światła, typ

1 x LED Linear

Moc max. (W)

1 x 25W (1900lm)

CRI / Barwa światła

CRI90 / 3000K

Zasilacz

wbudowany

Materiał wykonania

obudowa - aluminium, uchwyt montaż. - stal

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)