SklepLampy WewnętrzneNatynkoweNatynkowa / lampa sufitowa MINI MULTINA 50x2 NT - Labra oprawa prostokątna biała
Lampy_Wewnetrzne_Mini_MULTINA_NT_Labra

Natynkowa / lampa sufitowa MINI MULTINA 50x2 NT - Labra oprawa prostokątna biała

410,57 zł

Dostępność: 1-7 dni
Lampy_Wewnetrzne_Mini_MULTINA_NT_Labra

Proste kształty, minimalna ilość widocznych elementów i możliwość zamontowania nawet najdłuższego źródła LED to niektóre cechy tej niezwykle popularnej oprawy. Brak elementów montażowych na bokach korpusu sprawia, że oprawy z tej serii można montować w specjalnie przygotowanych kanałach w suficie. MINI MULTINA 50x2 należy do grupy małych opraw do montażu natynkowego. Źródło światła: 2 x żarówka max. 50W, gwint GU10, QPAR16. Klasa szczelności IP20. W oprawie można zastosować zwykłe żarówki halogenowe na trzonek GU10 lub zamienniki LED. Ciekawa oprawa do montażu na suficie w kuchniach, korytarzach, garderobach czy holach. Świetna w biurach, sklepach, salonach kosmetycznych czy fryzjerskich.

Uwagi: Cena nie zawiera źródeł światła. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji. Oprawa jest dostępna również w kolorze czarnym. W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru oprawy.

Zasilanie

230V 50/60Hz

Źródło światła, typ

2x QPAR16

Moc max. (W)

2x max.50W

Oprawka, mocowanie

2 x GU10

Zasilacz

nie wymagany

Obudowa

aluminium

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)