SklepLampy WewnętrzneSufitoweWpuszczana / lampa sufitowa INTER 1 Trimless edge. LED 6.5W On-Off - Labra ledowa oprawa biała wpuszczana do sufitu
Lampy_Wewnetrzne_INTER_1_Trimless_edge_Led_65W_Labra

Wpuszczana / lampa sufitowa INTER 1 Trimless edge. LED 6.5W On-Off - Labra ledowa oprawa biała wpuszczana do sufitu

554,73 zł

Dostępność: 1-7 dni
Lampy_Wewnetrzne_INTER_1_Trimless_edge_Led_65W_Labra

INER to grupa opraw złożona z modeli o różnych wymiarach i różnym przeznaczeniu, jednak charakteryzująca się spójnym wzornictwem i miękkimi zaokrąglonymi kształtami. Różnorodne zastosowania są możliwe dzięki szerokiemu wyborowi źródeł – od małych wersji LED po oprawy na żarówki halogenowe. Inter 1 Trimless edge LED to oprawa do montażu w suficie. Element montażowy znajduje się w komplecie z oprawą. Źródło światła: 1 x LED CoB 6.5W (600lm), 3000K. Klasa szczelności IP20. Fajna oprawa do montażu na suficie do wielu pomieszczeń - kuchni, korytarza, salonu, garderoby czy holu. Wymagany otwór montażowy zgodnie z zaleceniami producenta (mm): fi140 x h85.

Uwagi: Cena zawiera źródło światła - LED (w komplecie z oprawą). Wszystkie zintegrowane źródła światła LED charakteryzują się żywotnością na poziomie 50000 godzin pracy. Producent udziela 60 miesięcy gwarancji na oprawy z wbudowanym stałym źródłem Led. Oprawa jest w kolorze białym.

Zasilanie

230V 50/60Hz

Zasilacz

w komplecie

Źródło światła

1 x LED CoB

Moc

6,5W (600lm)

CRI/Temp. barwowa

CRI90/ 3000K

Materiał wykonania

obudowa - aluminium, ramka - stal

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)