SklepLampy WewnętrzneNatynkoweNatynkowa / lampa sufitowa LAVA X3 NT - Labra oprawa natynkowa prostokątna
Lampy_Wewnetrzne_LAVA_X3_NT_natynkowa_sufitowa_Labra

Natynkowa / lampa sufitowa LAVA X3 NT - Labra oprawa natynkowa prostokątna

874,53 zł

Dostępność: 7-21 dni
Lampy_Wewnetrzne_LAVA_X3_NT_natynkowa_sufitowa_Labra

Oprawy LAVA charakteryzuje przede wszystkim niski korpus oprawy, który ma zaledwie 70mm. Oprawa wprowadzona do seryjnej produkcji w 2011 roku była pierwszą tego typu konstrukcją na rodzimym rynku. Obecnie oprawy te zostały uzupełnione o modele ze zintegrowanym źródłem LED. Mimo małej wysokości, oprawa jest w pełni funkcjonalna i umożliwia pełną regulację położenia źródła światła.Seria LAVA znalazła bardzo szerokie zastosowanie, od prywatnych apartamentów, przez hotelowe korytarze, po rozległe sale konferencyjne.

Lava X3 NT to seria opraw do montażu natynkowego, produkowana przez polskiego producenta firmę Labra. Źródło światła: 3 x żarówka halogenowa G53 o mocy 50W QR-LP111 12V. Możiwość zastosowania żarówek Led. Klasa szczelności IP20. Ciekawa oprawa do montażu na suficie w kuchniach, korytarzach czy holach.

Uwagi: Oprawa nie zawiera źródeł światła. Producent udziela 24 miesięce (2 lata) gwarancji.

Oprawa dostępna jest w kolorach: biały, czarny, aluminium, mix. W trakcie składania zamówienia (w uwagach) prosimy o wpisanie wybranego koloru oprawy.

Zasilanie

230V 50/60Hz

Zasilacz

wbudowany

Źródło światła, typ

3 x QR-LP111 12V

Moc

3 x 50W

Mocowanie

3 x G53

Obudowa

aluminium

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)