SklepLampy ZewnętrzneŚcienneLampa ścienna Bergen - Norlys oprawa zewnętrzna kinkiet
Lampy_Zewnetrzne_Bergen_Norlys

Lampa ścienna Bergen - Norlys oprawa zewnętrzna kinkiet

394,22 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Zewnetrzne_Bergen_Norlys

Lampa zewnętrzna ścienna Bergen o nowoczesnym, skandynawskim wzornictwie, charakteryzuje się cynkowanym ogniowo lub malowanym proszkowo stalowym korpusem, skomponowanym z poliwęglanowym kloszem. Obejma pierścieniowa optymalizuje efekt olśnienia, przez co oprawa Bergen emituje intensywne, ale nie oślepiające światło. Lampa Bergen dedykowana jest głównie do oświetlenia wejść, tarasów i wolnych przestrzeni. Możliwość zamontowania na narożnikach obiektów architektury (akcesoria sprzedawane oddzielnie).

Dodatkowe informacje: Akcesoria sprzedawane oddzielnie - art. 159 - dystans do narożników, art. 153 - narożnik montażowy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Uwagi: Oprawa nie zawiera źródła światła. W trakcie składania zamówienia (w uwagach) prosimy o podanie koloru oprawy.

Źródło światła, trzonek, moc

E27, 1 x max 57W / LED 9W

Strumień ś. źródła światła

~ 806lm

Klasa szczelności

IP55

EEI

A+..D

Kolor standardowy

ocynk, czarny

Klosz

poliwęglan przeźroczysty, stabilizowany UV

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)