SklepLampy ZewnętrzneSłupoweLatarnia podwójna Como - Norlys zewnętrzna lampa ogrodowa oprawa uliczna parkowa
Lampy_Zewnetrzne_Como_Norlys

Latarnia podwójna Como - Norlys zewnętrzna lampa ogrodowa oprawa uliczna parkowa

2 240,69 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Zewnetrzne_Como_Norlys

Oprawa zewnętrzna Como to lampa o tradycyjnym wzornictwie, w wersji słupowej, wykonana ze stopu aluminium i wykończona farbą proszkową. Przeźroczysty, poliwęglanowy klosz, o wysokiej odporności na uszkodzenia wraz z klasycznym źródłem światła emituję symetryczną, intensywną wiązkę świetlną. Oprawa zamontowana na słupie oświetleniowym teleskopowym o regulowanej wysokości 1820...2490mm. Do oświetlenia ogrodów, parków i innych koncepcji architektonicznych.

Dodatkowe informacje: Akcesoria sprzedawane oddzielnie - art. 108 - kotwa moduł montażowy, art. 305 - kotwa do betonu, 306 - kotwa do gruntu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Uwagi: Oprawa nie zawiera źródeł światła. Kolor oprawy do wyboru: czarny lub biały. W trakcie składania zamówienia (w uwagach) prosimy o podanie koloru oprawy.

Źródło światła, trzonek, moc

E27 2 x max 57W / LED 9W

Strumień św. źródła światła

2 x ~ 806lm

Klasa szczelności

IP54

EEI

A+..D

Kolor

czarny, biały

Klosz

poliwęglan przeźroczysty, stabilizowany UV

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)