SklepLampy ZewnętrzneSłupoweLatarnia podwójna Florencja - Norlys zewnętrzna lampa ogrodowa oprawa uliczna parkowa
Lampy_Zewnetrzne_Florencja_Norlys

Latarnia podwójna Florencja - Norlys zewnętrzna lampa ogrodowa oprawa uliczna parkowa

2 240,94 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Zewnetrzne_Florencja_Norlys

Lampy Florencja z kategorii zewnętrzne stojące to oprawy o tradycyjnym wzornictwie w wersji słupowej. Wykonane zostały ze stopu aluminium i wykończone farbą proszkową. Poliwęglanowy klosz charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Oprawa emituje symetryczną, intensywną wiązkę światła. Oprawa zamontowana na słupie oświetleniowym teleskopowym o regulowanej wysokości 1930...2560mm. Do oświetlenia ogrodów, parków i innych koncepcji architektonicznych.

Dodatkowe informacje: Akcesoria sprzedawane oddzielnie - art. 108 - kotwa moduł montażowy, art. 305 - kotwa do betonu, 306 - kotwa do gruntu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Uwagi: Dostępne kolory: czarny i biały. Przy składaniu zamówienia (w uwagach) prosimy podać kolor oprawy. Oprawa nie zawiera źródła światła.

Źródło światła, trzonek, moc

2 x max 57W / LED 9W

Strumień św. źródła światła

2 x ~ 806lm

Klosz

poliwęglan przeźroczysty, stabilizowany UV

EEI

A+..D

Klasa szczelności

IP54

Materiał wykonania

odlew aluminiowy malowany proszkowo

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)