SklepLampy ZewnętrzneSłupoweOprawa słupowa Koster do zamontowania na słupie oświetleniowym fi 60mm - Norlys ledowa zewnęrzna lampa ogrodowa uliczna parkowa
Lampy_Zewnetrzne_Koster_Norlys

Oprawa słupowa Koster do zamontowania na słupie oświetleniowym fi 60mm - Norlys ledowa zewnęrzna lampa ogrodowa uliczna parkowa

908,97 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Zewnetrzne_Koster_Norlys

Lampa zewnętrzna, słupowa Koster to grupa opraw o neutralnym wzornictwie z symetrycznym rozsyłem światła (klosz poliwęglanowy struktura). Oprawy nasadzane wystepują na ramieniu prostym. Są przeznaczone do zamontowania na słupie oświetleniowym o trzonku montażowym fi 60mm. Oprawy mają wiele możliwości zastosowania, do oświetlenia przestrzeni zabudowanych, tarasów i ogrodów. Barwa LED 3000K.

Dodatkowe informacje: Lampa sprzedawana bez słupa. Oprawa do słupów o średnicy fi 60 mm. Rekomendowany słup art. 3004, do którego wymagana jest redukcja - art. 7660. Można również dokupić art. 7664 - fundament betonowy lub art.7663 - kotwa do zabetonowania i art. 7662 - złącze słupowe. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Uwagi: Oprawa zawiera źródło światła - moduł LED. W trakcie składania zamówienia (w uwagach) prosimy o podanie wybranego koloru oprawy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Źródło światła, moc, barwa

Moduł LED 18,8W (2000lm) 3000K

Moc oprawy

18,8W

Klasa szczelności

IP54

EEI

A+

Kolory

grafit, aluminium

Na słup

Ø60mm

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)