SklepLampy ZewnętrzneŚcienneLampa ścienna / kinkiet Stockholm - Norlys oprawa zewnętrzna nowoczesna
Lampy_Zewnetrzne_Stockholm_scienna__Norlys

Lampa ścienna / kinkiet Stockholm - Norlys oprawa zewnętrzna nowoczesna

371,34 zł

315,64 zł

Dostępność: 14-21 dni
Lampy_Zewnetrzne_Stockholm_scienna__Norlys

Rodzina opraw zewnętrznych Stockholm o nowoczesnym, skandynawskim wzornictwie występuje również w wersji ściennej. Oprawa ścienna w wersji na wysięgniku może być montowana bezpośrednio na ściane lub na narożniku. Jest możliwość wykonania oprawy w wersji miedzianej (za dodatkową opłatą). Producent informuje, że używanie jej na wolnym powietrzu spowoduje pokrycie charakterystyczną patyną. W przypadku zainteresowania wersją miedzianą prosimy o złożenie zapytania.

Dodatkowe informacje: Akcesoria sprzedawane oddzielnie - art. 159 - dystans do narożników, art. 153 - narożnik montażowy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Uwagi: Oprawa nie zawiera źródła światła. W trakcie składania zamówienia (w uwagach) prosimy o podanie wybranego koloru oprawy.

Źródło światła, trzonek, moc

E27 max 46W / LED 9W

Strumień św. źródła światła

~ 806lm

Klasa szczelności

IP54

EEI

A+..D

Kolor

biały, czarny, ocynk, miedź(opcjonalnie za dodatkową opłatą)

Klosz

tworzywo sztuczne PMMA przeźroczyste

Podobne produkty

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie informacji zawartych na stronach www.edisonlighting.pl bez naszej zgody. Opisy przedmiotów są autorstwa firmy Przedsiębiorstwo Edison – T. Majcherczyk, J. Sarnecki, E. Sarnecka – sp. j. Dołączone do nich zdjęcia są w większości przypadków własnością producentów. ( Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)