Panele LED

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór paneli LED do montażu natynkowego, podtynkowego i panele w wersji zwieszanej (na linkach). Najczęściej stosowane są w przestrzeniach biurowych jako estetyczny element oświetlenia,  w salach konferencyjnych, urzędach. Można je stosować również w domu.

Panele LED z oferty sklepu cechują się najwyższą jakością wykonania i wieloletnią żywotnością. Posiadamy różne modele opraw o różnym kształcie. Marka produktów Spectrum LED jest dobrze rozpoznawalna na rynku.

Panele LED w wersji montażu natynkowego, podtynkowego lub w formie zwieszanej występują w klasycznych kształtach kwadratu lub prostokąta i wykonane są z aluminium i plastiku. Panel LED o wysokiej skuteczności świetlnej, wykonany jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Coraz częściej klienci wybierają Panele Led zamiast opraw rastrowych.

Aktywne filtry

Oprawy montowane na suficie tzw. oprawy sufitowe świetnie sprawdzają się w aranżacjach wnętrz, gdzie nie ma wysokich sufitów, światło pada z góry i nie ma możliwości zastosowania lamp wiszących np. żyrandola. W takim przypadku panel led wydaje się być dobrym rozwiązaniem. W aranżacjach powierzchni biurowych bardzo często wykorzystuje się panele led o różnych rozmiarach i w różnych konfiguracjach, w wersjach natynkowych i podtynkowych. W ofercie posiadamy panele led w rozmiarach 600 x 600 mm, 300 x 1200 mm, 620 x 620 mm. 

W przypadku modernizacji oświetlenia lub drobnego remontu klienci najczęściej wybierają panel ledowy natynkowy do zamontowania bezpośrednio na suficie, bez kucia. 

W przypadku montażu w sufitach podwieszanych, modułowych kasetonowych typu armstrong stosuje się panele LED podtynkowe, które świetnie sprawdzają się w obiektach biurowych,  biurach, gabinetach, salach konferencyjnych, korytarzach, obiektach użyteczności publicznej, urzędach, placówkach oświatowych, szkołach, poczekalniach. 

Współczesne panele ledowe charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, są estetyczne, równomiernie rozpraszają światło i zazwyczaj mają grubość około 1 cm. Panele Led z naszej oferty świecą światłem o neutralnej, najbardziej uniwersalnej barwie (4000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, z których korzystamy na co dzień, zapewniając komfort podczas codziennych czynności lub  świecą światłem o ciepłej barwie (3000K), które sprzyja relaksowaniu się i odpoczynkowi, sprawiając, że oświetlane pomieszczenie jest bardziej przytulne.