Lampy sufitowe, plafony

W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić szeroką ofertę lamp sufitowych. Przedstawiamy propozycje do łazienek, salonów, kuchni oraz przedpokojów. Zróżnicowana kolorystyka oraz wykończenie stylistyczne sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Nowoczesne lampy sufitowe 

Nowoczesne lampy sufitowe zwane również plafonami to wszechstronność zalet. Wśród proponowanych przez nas modeli znajdziemy zarówno proste, jednokolorowe propozycje, jak i lampy o szalonych wzorach, wielu kolorach i jeszcze większej ilości zdobień. Część produktów charakteryzuje obecność regulowanych kloszy.

Pełen uniwersalnego wdzięku design, który wymyka się jednoznacznym definicjom stylów wystroju wnętrz - takie właśnie są nasze nowoczesne lampy sufitowe do salonu. W ofercie sklepu znajdziemy jednak również propozycje do sypialni, pokojów dziecięcych, łazienek, kuchni czy jadalni. Ponadczasowe wzornictwo, jakie znajduje się w naszej ofercie to doskonała propozycja dla każdego! Okrągłe, kwadratowe, trójkątne czy bezkształtne oświetlenie, z żarówkami ukrytymi lub ozdobnymi, metalowe, drewniane i wiele więcej!

Nowoczesne lampy do łazienki - jakie wybrać?

Szukasz efektywnego rozwiązania kwestii oświetlenia Twojej łazienki? Plafony przychodzą z pomocą! Wśród wielu propozycji znajdujących się w naszym sklepie, najbardziej popularnymi modelami wybieranymi do łazienek są te, które dają mleczne, rozproszone światło. Doskonale oświetlą one każdą łazienkę, jednocześnie nie rażąc w oczy.

Wybierając odpowiednie oświetlenie do łazienki zwróćmy uwagę na odpowiednie oznaczenie lamp. Ze względu na to, że jest to pomieszczenie o szczególnie wysokim poziomie wilgotności, produkty powinny być oznaczone wysoką szczelnością - na poziomie co najmniej IP44. Nasze oświetlenie będzie wówczas nie tylko ładne, ale i bezpieczne. W naszej ofercie znajdziesz wiele, różnorodnych lamp przeznaczonych właśnie do łazienek.

W ofercie posiadamy także specjalne plafony LED, których zadaniem jest ograniczenie kosztów związanych z codziennym użytkowaniem oświetlenia. Co ważne, w większości modeli wyposażonych w żarówki LED możemy też dodatkowo regulować poziom natężenia światła.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry